iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10
Prodej skončil!
iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10 iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10 iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10

iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10

ID 990
Speciální držák do auta iGrip je vyroben na míru pro model BlackBerry® Z10. Umožní vám mít váš telefon bezpečně upevněný v autě a přitom se můžete plně věnovat řízení a sledování silnice. Už žádné hledání telefonu při navigování, už žádné hledání telefonu Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Herbert Richter, EAN: 4000444025368, Model: T5-92960

Vyberte si z novějších produktů


iGrip držák do auta s uchycením na sklo pro BlackBerry Z10


Speciální držák do auta iGrip je vyroben na míru pro model BlackBerry® Z10. Umožní vám mít váš telefon bezpečně upevněný v autě a přitom se můžete plně věnovat řízení a sledování silnice.

Už žádné hledání telefonu při navigování, už žádné hledání telefonu při hovoru. Mějte svůj telefon stále na očích díky držáku do auta iGrip.

Držák se skládá ze samostatné kolébky vyrobené přesně na míru pro dané zařízení, která je patentovaným mechanismem připevněna k rameni s přísavkou na sklo. Rameno umožňuje nastavit si telefon do libovolného úhlu, takže na něj vždy skvěle uvidíte.

Hlavní vlastnosti držáku iGrip:

 • vyrobeno přesně pro rozměry BlackBerry Z10
 • velká flexibilita - snadno nastavitelné pozorovací úhly
 • snadná instalace - držák nainstalujete během pár sekund
 • přístup ke všem konektorům
 • kompatibilita s ostatním příslušenstvím systému Herbert Richter

Kompatibilní příslušenství pro

BlackBerry®

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář
 • iGrip
  jaroslav2014-02-20 20:45:18
  Som veľmi sklamaný s kvalitou dodávaného tovaru. Držiak má poškodenú prísavku na sklo a tým pádom vôbec nedrží. Za 25€ by som očakával kvalitu. Nedoporučujem v tomto eshope nič kupovať. Kvalita dodávaného tovaru nula bodov. Načo mi je držiak na Z10 do auta keď vďaka poškodenej prísavke nedrží? Skúste radšej kupovať inde.
 • Re: iGrip
  Administrator2014-02-20 22:22:25
  Dobrý den, místo negativního komentáře jste mohl nejprve kontaktovat přímo nás a pakliže je držák poškozen, tak Vám jej samozřejmě obratem a bez okolků vyměníme. Nicméně žádné takové přání ani informaci o tom, že Vám objednávka přišla poškozená, jsme od Vás nezaznamenali. Držáky iGrip jsou špičkové produkty německé kvality a dodnes neevidujeme jedinou reklamaci tohoto typu držáků. Tím však samozřejmě nevylučujeme, že se v dodávce mohl objevit vadný kus, ale opět musíme zdůraznit, že taková situace lze řešit elegantněji a ke spokojenosti obou stran, než ukvapeným lživým komentářem z Vaší strany.

Pomozte ostatním při výběru

Přidejte vlastní recenzi