iGrip SmartGrip\'R x\'tra držák do auta s uchycením na sklo
Prodej skončil!
iGrip SmartGrip\'R x\'tra držák do auta s uchycením na sklo iGrip SmartGrip\'R x\'tra držák do auta s uchycením na sklo iGrip SmartGrip\'R x\'tra držák do auta s uchycením na sklo

iGrip SmartGrip'R x'tra držák do auta s uchycením na sklo

ID 1003
Speciální držák do auta iGrip SmartGrip'R x'tra je výsledkem dlouholetého vývoje německých expertů ze společnosti Herbert Richter. Díky patentované kolébce s troj-bodových uchycením si držák SmartGrip'R poradí s jakýmkoliv modelem BlackBerry a můžete do Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Herbert Richter, EAN: 4000444215899, Model: T5-40130

Vyberte si z novějších produktů


iGrip SmartGrip'R x'tra držák do auta s uchycením na sklo


Speciální držák do auta iGrip SmartGrip'R x'tra je výsledkem dlouholetého vývoje německých expertů ze společnosti Herbert Richter. Díky patentované kolébce s troj-bodových uchycením si držák SmartGrip'R poradí s jakýmkoliv modelem BlackBerry a můžete do něj umístit také jakékoliv jiné zařízení jako je například automobilová navigace, smartphone a podobně.

SmartGrip'R x'tra Vám umožní mít Váš telefon bezpečně upevněný v autě a přitom se můžete plně věnovat řízení a sledování silnice. Už žádné hledání telefonu při navigování, už žádné hledání telefonu při hovoru. Mějte svůj telefon stále na očích díky držáku do auta iGrip SmartGrip'R x'tra.

Držák se skládá ze samostatné kolébky s patentovaným tří-bodovým úchytným mechanismem a ze speciálního ramena s přísavkou na sklo. Rameno umožňuje nastavit si telefon do libovolného úhlu, takže na něj vždy skvěle uvidíte. Díky větším rozměrům modelu x'tra je tento držák vhodný také pro zařízení v obalech OtterBox a podobně.

Součástí balení je také praktický disk, který můžete přilepit například na palubní desku. Následně na něj můžete upevnit samotné rameno držáku.

Hlavní vlastnosti držáku iGrip SmartGrip'R x'tra:

  • patentovaná kolébka s troj-bodových uchycením
  • vysoká variabilita, umožňuje uchycení přístroje o rozměrech 114-138 x 56-81 mm
  • velká flexibilita - snadno nastavitelné pozorovací úhly
  • snadná instalace - držák nainstalujete během pár sekund
  • přístup ke všem konektorům

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi