CZ distribuce
iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108)
Prodej skončil!
iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108) iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108) iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108)

iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108)

ID 1187
Druhá generace kvalitních držáků iOttie Easy Flex Car Mount 3 patří k vůbec nejoblíbenějším držákům eletroniky do vašho automobilu. Díky svému špičkovému provedení, snadné a pohodlné obsluze a velice efektivnímu patentovanému držáku si získal náklonost milionů Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: iOttie, EAN: 859301003872, Model: HLCRIO108WH

Vyberte si z novějších produktů


iOttie Easy Flex 3 univerzální držák do auta s přísavkou, Bílá (HLCRIO108)


Druhá generace kvalitních držáků iOttie Easy Flex Car Mount 3 patří k vůbec nejoblíbenějším držákům eletroniky do vašho automobilu. Díky svému špičkovému provedení, snadné a pohodlné obsluze a velice efektivnímu patentovanému držáku si získal náklonost milionů uživatelů.

Díky speciálnímu úchytnému mechanismu je možné držák iOttie Easy Flex 3 snadno a pohodlně ovládat jednou rukou. Pevné čelisti jsou opatřeny ochrannou vrstvou, která zabrání jakémukoli poškození zařízení. Zároveň je možné celé čelisti otáčet podle potřeby a samotné rameno pak díky 360°kloubu přesně nastavit tak, abyste na zařízení pohodlně viděli.

Držáky iOttie jsou vybaveny patentovanou gelovou přísavkou, která umožňuje držák pevně umístit nejen na sklo automobilu, ale také například na palubní desku či pracovní stůl. Využít můžete téměř jakékoliv ploché místo včetně ploch s nerovným povrchem - typicky palubní deska automobilu. Díky gelové přísavce se držák uchytí pevně téměř na jakémkoli povrchu. Uchycení je tak pevné, že unese dokonce bowlingovou kouli! A pokud budete chtít držák časteji přemisťovat, stačí přísavku omýt vodou a osušit například fénem.

Držák iOttie Easy Flex 3 možňuje pohodlně umísit přehrávač, navigaci, telefon nebo jakékoliv jiné zařízení s šířkou až 80 mm. Čelisti jsou umístěné tak, že nebrání v plném přístupu ke konektorům ani tlačítkům.

Vlastnosti:

  • možno umístit nejen v autech, ale také například na pracovní stůl jako praktický stojánek na telefon
  • jednoduchý One-Touch úchytný systém
  • pohodlné ovládání a manipulace jednou rukou
  • unikátní gelová přísavka s možností uchycení na téměř jakémkoli rovném povrchu, včetně povrchů s texturou
  • možnost pohodlně nastavit pozorovací úhly díky 360° kloubu a otáčivému mechanismu
  • malé a praktické provedení, které najde své místo i v malém autě a zároveň umožňuje umístit zařízení s šířkou až 80 mm

Model No: HLCROI108

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi