Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152)
Prodej skončil!
Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152) Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152) Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152)

Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152)

1 ID 1425
Máme rádi kvalitní příslušenství. Kvalitní pouzdro vám dokáže telefon ochránit před pádem nebo poškrábáním v kapse, kvalitní nabíječka vám nabije telefon rychle a bezpečně, kvalitní handsfree zpříjemní telefonování. A kvalitní držák do auta zajistí, že telefon bude Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: iOttie, EAN: 859301003858, Model: HLCRIO152

Vyberte si z novějších produktů


Magnetický držák do CD mechaniky iOttie iTap Magnetic CD Slot (HLCRIO152)


Máme rádi kvalitní příslušenství. Kvalitní pouzdro vám dokáže telefon ochránit před pádem nebo poškrábáním v kapse, kvalitní nabíječka vám nabije telefon rychle a bezpečně, kvalitní handsfree zpříjemní telefonování. A kvalitní držák do auta zajistí, že telefon bude vždy uchycen pohodlně a na správném místě tak, abyste měli vždy přehled, co se s vaším telefonem děje. Právě proto jsme v ShopBlackBerry rozšířili nabídku držáků do auta o novinku od výrobce iOttie - model iTap Magnetic CD Slot, držák vhodný do CD slotu vašeho autorádia.

Držáky do CD slotu jsou aktuální novinkou! Člověk má díky tomuto umístění zařízení vždy na dosah, nicméně vždy to trochu kazila nutnost nevzhledné kolébky, která dokázala interiér automobilu velmi narušit. Nový držák iOttie iTap Magnetic CD Slot však tímto problémem netrpí. Sází na minimalistický elegantní design a díky jeho rozměrům jej v autě snadno přehlédnete. Skvěle tak zapadne do každého interiéru. Konec ošklivým kolébkám, které musíte s každým přístrojem měnit.

Princip držáku iOttie iTap Magnetic CD Slot je velmi jednoduchý. Hlavním prvkem držáku je magnetická hlava na otočném kloubu, která se pomocí pevných čelistí uchytí do slotu CD přehrávače vašeho automobilu. Gumový povrch zabraňuje poškrábání krytu vašeho telefonu a zároveň zajišťuje, že telefon se na držáku neotáčí ani neklouže.

Druhou částí je kovový plíšek, který zajistí spojení telefonu s držákem. V balení iOttie iTap Magnetic CD Slot najdete hned dva -jeden menší, který můžete nalepit přímo na záda telefonu, a jeden větší, který je určený pod kryt baterie nebo pod ochranný kryt. V případě zařízení BlackBerry tak větší plíšek můžete umístit právě pod kryt baterie (modely Z10, Z30, Q10 a další) nebo pod kryty typu Hard Shell, Flip Case a mnoho dalších.

A to je celé. Jakmile jsou držák a plíšek na svém místě, stačí telefon pouze přiložit k držáku a magnetická síla již udělá všechno za vás. Držák jsme otestovali se všemi aktuálními modely BlackBerry a bez problémů udrží i BlackBerry Passport s jeho téměř 200 gramy. Držák se nám opravdu líbil a osvědčil se, a proto jsme se jej rozhodli zařadit do nabídky eshopu www.shopblakcberry.cz


Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Barvačerné
Typ držákudo auta
Přísavnýne
Univerzálníano
Magnetickýano
Náklonne
Ramenone

Kompatibilní příslušenství pro

BlackBerry®

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi
    • Peter2017-12-23 23:20:59
      Šikovný držiak do CD slotu autorádia výborne upevnenie aj za jazdy,netrasie,nevybruje ,kvalitné spracovanie výrobku,smartfon je ako prikovany da sa otáčať a naklápať super som spokojný.