CZ distribuce
Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141)
Prodej skončil!
Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141) Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141) Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141) Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141) Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141)

Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141)

Akce
ID 3807
Univerzální držák iOttie Easy Smart Tap 2 | Pro všechny tablety se šířkou 11,4 - 19,1 cm | Extra velká přísavka | Snadná montáž | Dá se otáčet o 360 stupňů Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: iOttie, EAN: 859301003971, Model: HLCRIO141

Vyberte si z novějších produktů


Univerzální držák do auta s přísavkou iOttie Easy Smart Tap 2, Černá (HLCRIO141)


Univerzální držák iOttie Easy Smart Tap 2 je kvalitní držák z dílen renomovaného výrobce iOttie. Jako jeden z mála držáků nabízí dostatečnou velikost pro uchycení zařízení až do šířky až 191 mm.

Díky speciálnímu úchytnému mechanismu je možné držák iOttie Easy Smart Tap 2 snadno a pohodlně ovládat. Pevné čelisti jsou opatřeny ochrannou vrstvou, která zabrání jakémukoli poškození zařízení. Zároveň je možné celé čelisti otáčet podle potřeby díky 360°kloubu přesně tak, abyste na zařízení pohodlně viděli.

Držáky iOttie jsou vybaveny patentovanou gelovou přísavkou, která umožňuje držák pevně umístit nejen na sklo automobilu, ale také například na palubní desku či pracovní stůl. Využít můžete téměř jakékoliv ploché místo včetně ploch s nerovným povrchem - typicky palubní deska automobilu. Díky gelové přísavce se držák uchytí pevně téměř na jakémkoli povrchu. Uchycení je tak pevné, že unese dokonce bowlingovou kouli! A pokud budete chtít držák časteji přemisťovat, stačí přísavku omýt vodou a osušit například fénem.

Vlastnosti:

 • univerzální držák Vašeho tabletu do auta i na stůl
 • snadná montáž vašeho zařízení do iOttie držáku
 • extra velká přísavka zaručuje, že držák zůstane 100% na místě
 • dá se otáčet o 360 stupňů
 • pěnové úchyty zajišťují ochranu Vašeho tabletu před poškrábáním
 • možnost použít pro tablety se šířkou 11,4 - 19,1 cm 
 • u některých palubních desek může vzniknout otlačení nebo silikonový otisk, které po několika týdnech zmizí působením slunce

Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Barvačerné
Typ držákuna palubní desku, na sklo, do auta
Přísavnýano
Univerzálníano
Magnetickýne
Náklonano
Ramenoano

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

  Pomozte ostatním při výběru

  Přidejte vlastní recenzi