V obchodě CELKOM.cz je DOPRAVA ZDARMA pro všechny objednávky už od 1 Kč!
CZ distribuce
Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá
Prodej skončil!
Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá

Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá

Akce končí za 12h 37m 18s
Akce
ID 4659
Xiaomi Mi Electric Scooter | Jednoduchá, kompaktní a rychlá | Praktický dopravní prostředek | Dojezd až 30 km | Maximální rychlost 25 km/h | Pevná a vysoce odolná konstrukce Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Xiaomi, EAN: 6970244526823, Model: 16133

Vyberte si z novějších produktů


Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, Černá


Xiaomi Mi Electric Scooter

Jednoduchá, kompaktní a rychlá - to je novinka od značky Xiaomi. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter nadchne každého, kdo shání praktický dopravní prostředek anebo jen vozítko, se kterým si užije spoustu zábavy.

Na jedno nabití ujedete s koloběžkou až 30 km a dosáhnete maximální rychlosti 25 km/h. Díky své pevné a vysoce odolné konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu či za slabého deště. Na pravé straně řídítek je umístěna páčka pro akceleraci a nalevo najdeme klasickou brzdu, díky které můžete rychle a bezpečně zabrzdit.


Klíčové vlastnosti koloběžky

  • Konstrukce z leteckého hliníku zaručuje pevnost, odolnost a nízkou hmotnost
  • Výkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou jízdu
  • Přední a zadní osvětlení pro maximální bezpečnost i za tmy
  • Odolná konstrukce splňující normu IP54 dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí
  • Kotoučová brzda pomáhá při brzdění
  • S vypnutou elektronikou lze na koloběžce jezdit i klasicky pomocí odrážení

Vydejte se kamkoliv

S výkonným elektromotorem není problém vydat se s koloběžkou Xiaomi Mi Electric Scooter i na delší trasy. Pokud potřebujete koloběžku přenést, jednoduše uvolníte řídítka a sklopíte k zadnímu kolu. Řídítka se v tu chvíli změní na rukojeť a vy koloběžku šikovně a snadno odnesete. Díky konstrukci z leteckého hliníku váží koloběžka pouhých 12,5 kg.


Propojení s vaším mobilním telefonem

Díky jednoduché mobilní aplikaci můžete mít dokonalý přehled o vaší koloběžce. Praktická je zejména možnost kontroly kapacity baterie a aktuálního dojezdu, nikdy vás tak nezaskočí vybitá koloběžka. Během jízdy můžete pohodlně sledovat stav baterie na světelném panelu uprostřed řídítek. V aplikaci je pak samozřejmostí sledování ujeté vzdálenosti a maximální rychlosti. Svoji jízdu budete mít tak vždy pod kontrolou.


Systém obnovy energie

Mi Electric Scooter je vybaven systémem regenerace energie, která je inovativní technologií používanou v luxusních vozidlech. Pokud žijete v oblasti, kde máte spoustu kopců, můžete jezdit na energii, kterou máte od počátečního nabití, a potom regenerovat energii z brzdění.

Skútr je vybaven kombinovaným brzdovým systémem, který obsahuje ventilovaný systém kotoučové brzdy a antiblokovací brzdový systém E-ABS, který nabízí vynikající a hladký brzdný výkon. Brzdná dráha je krátká - 4 metry.


Technické parametry

Základní charakteristika

Výkon250 W
Max.rychlost25 km/h

Rozměry a další fyzické parametry

Hmotnost12.5 kg
Nosnost100 kg

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi