PRODEJNA CELKOM.cz JE OTEVŘENA V BĚŽNÉM REŽIMU ! TĚŠÍME SE NA VÁS NA ADRESE KRKONOŠSKÁ 10, PRAHA 2 !
CZ distribuce
Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá
Prodej skončil!
Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá

Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá

Akce
ID 4618
Chytré hodinky Honor Watch Magic | Přináší krásný tenký design a spoustu funkcí | 1,2" AMOLED displej | GPS, GLONASS, Galileo, 24/7 měření tepu, automatickou regulaci jasu, barometr, kompas | TruSleep pro monitoring spánku | Notifikace z telefonu Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: HONOR, EAN: 6901443273799, Model: 55023481

Chytré hodinky Honor Watch Magic se silikonovým řemínkem, Černá


Chytré hodinky Honor Watch Magic

Přináší krásný tenký design a spoustu funkcí. Nabídnou 1,2“ AMOLED displej, GPS, GLONASS, Galileo, 24/7 měření tepu, automatickou regulaci jasu, barometr, kompas, TruSleep pro monitoring spánku, notifikace z telefonu, měření sportovních aktivit a jejich automatickou detekci, odolnost proti vodě.


Moderní funkce v klasickém designu

Hodinky Honor přichází v klasickém kruhovém designu s dvojitou korunkou, přitom nabídnou moderní funkce pro měření tepové frekvence a sportovní aktivity. Stylový a tenký design hodinek z nich dělá perfektního každodenního společníka pro sport i obchodní jednání nebo sezení s přáteli.


Na týden, bez nabíječky

Vypravte se na výlet a nestarejte se o nabíječku, hodinky vám vydrží až jeden týden fungovaní na jedno nabití i při náročnějším používaní. To je zajištěno úsporným chipsetem s AI algoritmem, který se stará o efektivní správu napájení.

Pokud patříte mezi příznivce běhání, tak hodinky zvládnou monitorovat veškeré jimi podporované veličiny a se zapnutým GPS po dobu deseti hodin v kuse, to je čas, při kterém zvládnete uběhnout i celý maraton. A při občasném použití to mohou být až dva týdny.


Jeden, dva ani tři módy nestačí

Pro co nejrelevantnější data jsou k dispozici různé módy sportovních aktivit, celkem jich je 12 (od venkovního běhu, hikingu přes trailový běh až po venkovní plavání). Přitom máte k dispozici data ze tří různých satelitních služeb pro nejrychlejší a nejpřesnější lokaci. Jsou to americké GPS, ruský GLONASS a evropské GALILEO.

Chytrý monitoring

Hodinky vám poskytnou ucelená data s grafy, na které se přehledně podíváte v aplikaci v telefonu. Ve spolupráci s centrem Harvard Medical School CDB Center byl vytvořen na základě společné studie skvělý program pro sledování kvality spánku. Jeho název zní TruSleep 2.0 a dokáže identifikovat běžné problémy spojené se spánkem a poskytuje více než 200 potenciálních návrhů, které vám pomohou lépe spát.

Kromě sportovních aktivit a spánků hodinky velice přesně dokáží změřit srdeční tep, a to neustále po dobu 24 hodin. Díky tomu získáte relevantní celková data o vašem těle jak při sportu, tak spánků nebo jen tak při sezení v práci.

Pokud se vyskytne nějaká abnormalita ve vašem srdečním tepu hodinky vás na to upozorní. Snaží se předcházet vážným zdravotním potížím, právě sledováním tepu srdce.


Senzory a funkce:

  • Okolního světla, akcelerátor, gyroskop, magnetometr, barometr, kompas, krokoměr, měření spálených kalorií, monitoring spánku (TrueSleep, automatické rozpoznání spánku), sledování času stráveného sezením, chůzí atd.
  • Stopky, časovač
  • Funkce najdi svůj telefon
  • GPS, GLONASS, GALILEO
  • Optický snímáč tepové frekvence - monitoring srdečního tepu 24/7
  • Voděodolnost 5 ATM

Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Úhlopříčka displeje1.2 "
Hmotnost32.5 g
Typ displejeAMOLED

Funkce

GPSano
Akcelerometrano
Snímač okolního osvětleníano
Vestavěný mikrofonne
Zabudovaný reproduktorne
Gyroskopano
Snímač tepové frekvenceano
GLONASSne

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi