Fantastický zvuk BOSE nyní s 10% slevou! Použijte slevový kód "WRTECHBOSE10" a ušetřete až 1.000 Kč! Prohlédnout nabídku sluchátek a reproduktorů BOSE
Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac
Prodej skončil!
Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac

Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac

CZ distribuce
ID 2901
Chytrá peněženka Woolet | Ručně vyráběno z pravé kůže v EU | Konektivita skrze Bluetooth | Kompatibilní s Android nebo iOS | Bezdrátové nabíjení Qi | Bezdrátová nabíječka Qi v balení | Funkce upozornění při ztrátě nebo krádeži Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Woolet, Model: WT-WL-17.05.01.08.04

Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Classic 2.0 s bezdrátovou Qi nabíječkou, Cognac


Woolet je chytrá peněženka, kterou nikdy neztratíte. Je totiž propojená s vaším telefonem a jakmile se od ní vzdálíte, mobil vám zavibruje a upozorní vás zvukem. Šikovná mobilní aplikace vás navíc k zapomenuté peněžence dokáže i dovést, a to s přesností na 40 centimetrů.

Peněženku Woolet Classic jednoduše propojíte s telefonem skrze povedenou aplikaci a od té doby se o ni již nebudete muset bát. Kromě již zmíněného upozornění při vašem vzdálení od peněženky nabízí Woolet Classic i další skvělé funkce.

Aplikace si pamatuje i poslední místo, kde byla peněženka telefonu nablízku, a vy ji tak můžete snadno dohledat. Když se k ní pak přiblížíte, jediným stiskem v aplikaci můžete peněženku přimět ke zvukovým efektům, čili ji snadno lokalizujete i třeba za gaučem. Peněženka má totiž vlastní vestavěný reproduktor. Snili jste někdy o tom, že byste mohli prozvonit svou hledanou peněženku? Tak přesně tohle vám Woolet umožňuje.

V aplikaci lze snadno nastavit, jak moc se musíte od své peněženky vzdálit, aby vás telefon upozornil, a nadefinovat můžete i specifická „tichá“ místa, kde vás telefon hlasitě upozorňovat nebude. Skvělá je pak funkce Social Search, díky které vám s nalezením ztracené peněženky mohou pomoci ostatní uživatelé Woolet.

Žádná Čína! Ručně šito z pravé kůže přímo v Evropě!

Ačkoliv se jedná o chytrou peněženku, není to na ní nijak poznat. Jedná se o krásný elegantní doplněk ručně šitý z pravé italské kůže přímo v Evropě. Peněženka Woolet Classic je navíc i přes integraci elektroniky a baterie neuvěřitelně tenká (9,9 mm) a nabíjí se bezdrátově, skrze běžné Qi nabíječky (nejrozšířenější standard bezdrátového nabíjení). Dobití trvá 3-4 hodiny a peněženka poté vydrží nabitá až půl roku! Bezdrátová nabíječka je obsažena v balení.

Parametry:

  • Rozměry 125 × 87 × 9,9 mm
  • 5 slotů na karty, prostor pro pohodlné umístění 10 karet
  • bezdrátové nabíjení standardem Qi
  • propojení s telefonem skrze úsporné Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart)
  • bezplatná doprovodná aplikace Woolet ke stažení v App Storu i Google Play Storu

 


Technické parametry

Optická mechanika/Pevný disk

CD/DVD mechanikane
SSDne

Displej/Grafika

Dotykový displejne

Připojení

Bluetoothne

Další funkce a vlastnosti

Podpora iPodne
Vestavěná webkamerane
Numerická klávesnicene
Podsvícená klávesnicene

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi