CZ distribuce
Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá
Prodej skončil!
Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá

Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá

1 ID 2905
Chytrá peněženka Woolet Woof | Kvalitní kožené provedení | Ochrana proti ztrátě nebo krádeži | Konektivita Bluetooth | Kompatibilní s OS Android nebo iOS | Praktické kapsy pro karty a bankovky | Výdrž až 14 dní na jedno nabití Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Woolet, Model: WF-WL-23.07.08.01.05

Chytrá Bluetooth peněženka Woolet Woof Glow, Černá


Woolet je chytrá peněženka, kterou nikdy neztratíte. Je totiž propojená s vaším telefonem a jakmile se od ní vzdálíte, mobil vám zavibruje a upozorní vás zvukem. Šikovná mobilní aplikace vás navíc k zapomenuté peněžence dokáže i dovést. Peněženku Woolet Woof Glow jednoduše propojíte s telefonem skrze povedenou aplikaci a od té doby se o ni již nebudete muset bát. Kromě již zmíněného upozornění při vašem vzdálení od peněženky nabízí Woolet Woof Glow i další skvělé funkce, o kterých se vám ve spojení s peněženkou ani nesnilo.

Aplikace si pamatuje poslední místo, kde byla peněženka telefonu nablízku, a vy ji tak můžete snadno dohledat. Když se k ní pak přiblížíte, jediným stiskem v aplikaci můžete peněženku přimět ke zvukovým efektům, čili ji snadno lokalizujete i třeba za gaučem. Peněženka má totiž vlastní vestavěný reproduktor. Snili jste někdy o tom, že byste mohli prozvonit svou hledanou peněženku? Tak přesně tohle vám Woolet umožňuje. Tuto chytrou peněženku pak neztratíte ani v temných koutech či pod postelí, protože Woolet Woof Glow se může pochlubit LED diodou, díky které ji okamžitě uvidíte.

V aplikaci lze snadno nastavit, jak moc se musíte od své peněženky vzdálit, aby vás telefon upozornil, a nadefinovat můžete i specifické „tiché“ časy, kde vás telefon hlasitě upozorňovat nebude.

Narozdíl od chytrých peněženek Woolet Classic 2.0 a Woolet Travel 2.0 však Woolet Woof cílí především na mladé a přináší také další šikovné funkce. Peněženku Woof Glow můžete využívat i jako dálkovou spoušť fotoaparátu svého telefonu! Stačí opět použít šikovnou doprovodnou aplikaci, na peněžence stisknout logo Woolet a je to.

Peněženka je také špiónskou pomůckou jako z Jamese Bonda. Má v sobě ukrytý mikrofon a vy tak můžete skrze telefon snadno spustit nahrávání zvuku. Za zmínku pak stojí rovněž další chytrá funkce, kterou ocení především motoristé. Woolet Woof Glow a její doprovodnou aplikaci lze využít i k označení místa, kde jste zaparkovali své auto.

Ačkoliv se jedná o chytrou peněženku, není to na ní nijak poznat. Jedná se o krásný elegantní doplněk šitý z pravé kůže. Peněženka Woolet Woof Glow je navíc i přes integraci elektroniky a baterie krásně tenká (17 mm). Dobití baterie peněženky trvá 2-3 hodiny a peněženka poté vydrží nabitá až 14 dní. Kvalitní nabíjecí kabel je obsažen přímo v balení.

Parametry:

 • rozměry: 92 × 112 × 17 mm
 • 4 sloty na karty, prostor pro pohodlné umístění 8 karet
 • kapsička na propisku Mini Pen od Walkie
 • propojení s telefonem skrze úsporné Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart)
 • bezplatná doprovodná aplikace Woolet Woof ke stažení v App Storu i Google Play Storu

 


Technické parametry

Optická mechanika/Pevný disk

CD/DVD mechanikane
SSDne

Displej/Grafika

Dotykový displejne

Připojení

Bluetoothano

Další funkce a vlastnosti

Podpora iPodne
Vestavěná webkamerane
Numerická klávesnicene
Podsvícená klávesnicene

Kompatibilní příslušenství pro

Apple
Asus
BlackBerry®
Caterpillar
Google
HONOR
HTC
Huawei
LG
Microsoft
Motorola
Nokia
OnePlus
Razer
Realme
Samsung
Sony
TCL
Xiaomi

Manuály a jiné dokumenty

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

  Pomozte ostatním při výběru

  Přidejte vlastní recenzi
  • anonym2019-10-17 18:33:01
   zakoupeno jako dárek, krásné balení, výrobek velmi pěkný, funguje výborně