CZ distribuce
Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá
Prodej skončil!
Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá

Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá

1 ID 4263
Datový kabel Swissten USB/USB-C s kvalitním textilním opletením | Délka 1.2 m | Zesílený vodič pro přenos proudu až 3A | Přenos dat až 480 Mbps | Odolná konstrukce s textilním oplétáním Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Swissten, EAN: 8595217455276, Model: 71521201

Datový kabel Swissten Textile USB/USB-C (1.2 m), Černá


Datový kabel Swissten USB/USB-C s kvalitním textilním opletením a kovovými kryty konektorů. Díky délce 1.2m je vhodný především k nabíjení z power bank či notebooků. Kabel je zesílený a přenese tak větší proud (až 3A) a zvládne i rychlý přenos dat 480 Mb/s.

Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů. Kovový kryt konektoru je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů.

 

Tloušťka kabelu

  • dva pocínované měděné vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 pramenů tenkých 0,01 mm, (např originální kabel Apple MD818 má 37 pramenů o tloušce 0,08 mm) + vnější plášť TPE (měkký plast)
  • dva pocínované měděné datové prameny, kde každý 28 AWG-12 + vnější plášť TPE (měkký plast)

 

Kryt konektoru

  • materiál: eloxovaný hliník

 

Eloxování neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku (zkratka ELektrolytická OXidace hliníku). Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Tato vrstva již dále neoxiduje, a tím před oxidací chrání i samotný hliník. Používá se například v letecké (i automobilové) výrobě ale nejčastěji v případech, kde je hliník použit v exteriéru, např. u hliníkových oken atd. Výhodou je, že po vytvoření tenoučké vrstvy je materiál chráněn proti povětrnostním vlivům.


Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Barvačerné
KonektorUSB-A, USB-C

Rozměry a další fyzické parametry

Délka120 cm

Kompatibilní příslušenství pro

Apple
Asus
BlackBerry®
Caterpillar
Google
HONOR
HTC
Huawei
LG
Microsoft
Motorola
Nokia
OnePlus
Razer
Realme
Samsung
Sony
TCL
Xiaomi

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi
    • Velmi dobry kabel, bezproblemovy.