CZ distribuce
Bezdrátová rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive, Qi Standard, Černá
Prodej skončil!
Bezdrátová rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive, Qi Standard, Černá Bezdrátová rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive, Qi Standard, Černá

Bezdrátová rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive, Qi Standard, Černá

Akce
ID 2531
Perfektní řešení pro pohodlné a efektivní bezdrátové nabíjení nabízí rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive s podporou standardu Qi. Precizní kovová konstrukce skrývá v ultratenkém těle výkonnou nabíjecí cívku s výkonem až 13,5 W a indikační LED uživatele upozorní na přesný typ nabíjení. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: CellularLine, EAN: 8018080283260, Model: WIRELESSPADADAPTK

Bezdrátová rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive, Qi Standard, Černá


Perfektní řešení pro pohodlné a efektivní bezdrátové nabíjení nabízí rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive s podporou standardu Qi. Precizní kovová konstrukce skrývá v ultratenkém těle výkonnou nabíjecí cívku s výkonem až 13,5 W a indikační LED uživatele upozorní na přesný typ nabíjení.

Rychlonabíječka CellularLine Wirelesspad Adaptive podporuje rychlé adaptivní nabíjení typu Fast Charge a dovede nabíjet zařízení proudem až 1,5 A. Pro využití technologie adaptivního rychlého nabíjení je třeba kompatibilní adaptér do sítě (např. Fast Charge nabíječka v balení některých modelů Samsung). Nabíjecí adaptér není součástí balení!

Díky elegantnímu designu vypadá skvěle nejen doma na stole, ale také v kanceláři nebo na nočním stolku. Pouze položte kompatibilní zařízení na nabíjecí podložku a užívejte si pohodlého nabíjení bez otravných kabelů.

 • Bezdrátové nabíjení standardem Qi
 • LED indikátor rychlosti nabíjení
 • Precizní kovová konstrukce
 • Ultratenký elegantní design
 • Protiskluzová povrchová úprava
 • Napájecí kabel microUSB 160 cm v balení
 • Input: 5V DC/2A, 9V/1.8 A
 • Output: 5V DC/1A, 9V/1.5 A

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

  Pomozte ostatním při výběru

  Přidejte vlastní recenzi