BlackBerry Music Gateway s technologií NFC
Prodej skončil!
BlackBerry Music Gateway s technologií NFC

BlackBerry Music Gateway s technologií NFC

ID 996
Objevte zcela nový hudební zážitek pomocí BlackBerry Music Gateway s technologií NFC. Streamujte hudbu z vašeho smatphonu BlackBerry, tabletu BlackBerry PlayBook nebo notebooku bezdrátově přímo do domácího stereo systému pomocí technologie Bluetooth. BlackBerry Music Gateway má Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: BlackBerry®, EAN: 843163095298, Model: ACC-41569-003

BlackBerry Music Gateway s technologií NFC


Objevte zcela nový hudební zážitek pomocí BlackBerry Music Gateway s technologií NFC. Streamujte hudbu z vašeho smatphonu BlackBerry, tabletu BlackBerry PlayBook nebo notebooku bezdrátově přímo do domácího stereo systému pomocí technologie Bluetooth.

BlackBerry Music Gateway má velice snadné použití. Stačí jej zapojit do domácího stereo systému pomocí kabelu s 3,5mm jack konektorem nebo  konektory typu CINCH (RCA), spárovat s vaším zařízení pomocí technologie Bluetooth nebo NFC a vychutnat si hudbu přímo z vašeho zařízení BlackBerry, tabletu PlayBook nebo notebooku.

Pokud vlastníte zařízení vybavené technologií NFC, tak můžete využít nové funkce BlackBerry Music Gateway a to sice rychlé párování. Pouze přiložíte zařízení s aktivním NFC k BlackBerry Music Gateway a celé spárování proběhne automaticky. Stačí jen zapnout přehrávání a vaše oblíbená hudba zaplní celý dům.

Obsah balení:

  • BlackBerry Music Gateway
  • propojovací kabel s 3,5mm jack konektorem
  • propojovací kabel 3,5mm <-> CINCH (RCA)
  • nabíjecí adaptér do sítě s USB konektorem
  • USB kabel pro napájení BlackBerry Music Gateway přes síťový adaptér nebo PC/notebook

* BlackBerry Music Gateway vyžaduje napájení ze sítě nebo z PC/notebooku; Kompatibilní s Bluetooth protokoly A2DP a AVRCP

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi