Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra
Prodej skončil!
Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra

Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra

ID 1246
Magnetický klip Spigen je unikátní příslušenství vhodné pro většinu pouzder typu flip case, které najdete v naší nabídce. Unikátní design umožňuje uchycení magnetického klipu na pouzdro tak, že pouzdro bude držet spolehlivě zavřené a zároveň se bude snadno otvírat. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: ostatní (OEM), EAN: 8809404210013, Model: SGP10688

Magnetický klip Spigen pro flipová pouzdra


Magnetický klip Spigen je unikátní příslušenství vhodné pro většinu pouzder typu flip case, které najdete v naší nabídce. Unikátní design umožňuje uchycení magnetického klipu na pouzdro tak, že pouzdro bude držet spolehlivě zavřené a zároveň se bude snadno otvírat.

Magnetický klip nabízí kvalitní kovové zpracování a velmi snadnou instalaci. Jednoduchý kovový klip s logem Spigen nasunete na otvírací část pouzdra a magnetickou část klipu pak přilepíte pomocí samolepící vrstvy na rám telefonu.

Magnetický klip Spigen je velmi malý a při používání zařízení nijak nepřekáží. Ideální pro použití s flipovým pouzdrem pro BlackBerry Passport, BlackBerry Z10, BlackBerry Z3 nebo BlackBerry Z30, lze jej však použít i pro pouzdra jiných začek - například S-View pro zařízení Samsung a podobně.

 • Magnetický klip pro flipová pouzdra
 • Jednoduchá instalace
 • Nijak neovlivňuje funkce a chování zařízení
 • Kompatibilní s většinou pouzder typu Flip Case nebo Flip Shell

Veškeré příslušenství sami testujeme, a proto vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a funkční příslušenství pro vaše přístroje BlackBerry.

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář
 • Magnetický klip k Blackberry 9900 Bold
  Ivan Těthal2015-07-15 17:37:26
  Dobrý den, prosím o informaci, zda je tento klip použitelný pro výše uvedený Blackberry a zda je i v černé barvě.
  Děkuji.
 • Re: Magnetický klip k Blackberry 9900 Bold
  Administrator2015-07-16 07:47:45
  Dobrý den, magnetický klip Spigen je unikátní příslušenství vhodné pro většinu pouzder typu flip case. Unikátní design umožňuje uchycení magnetického klipu na pouzdro tak, že pouzdro bude držet spolehlivě zavřené a zároveň se bude snadno otvírat. Není tedy určen pro telefon, ale je to doplněk pro pouzdro telefonu.

Pomozte ostatním při výběru

Přidejte vlastní recenzi