NFC tagy CellularLine NFC Genius, 4 kusy, černá
Prodej skončil!
NFC tagy CellularLine NFC Genius, 4 kusy, černá

NFC tagy CellularLine NFC Genius, 4 kusy, černá

ID 2314
Sada NFC GENIUS od firmy CellularLine obsahuje 4 samolepky, které používají NFC technologii (Near Field Communication). Díky této technologii můžete přiložením telefonu do blízkosti nálepky bleskově aktivovat určitý profil, aplikaci či konkrétní aktivity. K nastavování akcí slouží šikovná aplikace. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: CellularLine, EAN: 8018080203312, Model: NFCTAG4

NFC tagy CellularLine NFC Genius, 4 kusy, černá


Sada NFC GENIUS od firmy CellularLine obsahuje 4 samolepky, které používají NFC technologii (Near Field Communication). Díky této technologii můžete přiložením telefonu do blízkosti nálepky bleskově aktivovat určitý profil, aplikaci či konkrétní aktivity. K nastavování akcí přitom slouží šikovná aplikace CELLULARLINE NFC GENIUS. 
 
V praxi to znamená, že si můžete NFC nálepku umístit například do auta a jakmile k ní přiložíte telefon, aktivují se vámi nastavené akce, jako je třeba zapnutí Bluetooth v telefonu, zapnutí navigační aplikace a vypnutí upozornění, které by vás rušily při řízení. Druhou nálepku si můžete nalepit třeba v obývacím pokoji a nastavit si, aby se na telefonu při přiložení k ní zapnula WiFi. Samolepky mají skutečně nepřeberné množství využití a je jen na vás, jak je využijete.
 
NFC nálepky je možné využívat se zařízeními s Androidem, které disponují technologií NFC. 

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi