CZ distribuce
StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks)
Prodej skončil!
StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks) StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks) StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks)

StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks)

ID 1512
Nejkvalitnější ochranné sklo, tzv. tempered glass, od německého výrobce StilGut®. Skvělá ochrana displeje vašeho Apple iPhone 5/5s/SE® nejen před poškrábáním, ale díky unikátní 5vrstvé konstrukci také zvyšuje odolnost displeje před jedo rozbitím. Tvrzené ochranné Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: StilGut®, EAN: 8809327542413, Model: TGiPhoneSE03

StilGut® ochranné tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5/5s/SE (2 ks)


Nejkvalitnější ochranné sklo, tzv. tempered glass, od německého výrobce StilGut®. Skvělá ochrana displeje vašeho Apple iPhone 5/5s/SE® nejen před poškrábáním, ale díky unikátní 5vrstvé konstrukci také zvyšuje odolnost displeje před jedo rozbitím.

Tvrzené ochranné sklo je tenké pouhých 0,33 mm, díky čemuž je zajištěno maximálně pohodlné používání bez jakéhokoli vlivu na ovládání nebo zobrazovací schopnosti dispeleje telefonu. Na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje ochranné sklo tvrdosti 9H což odpovídá hodnotě safíru!

Oleofobní vrstva na ochranném skle zabraňuje ulpívání otisků prstů na displeji. V balení se nachází dva kusy tvrzeného ochranného skla StilGut® společně s potřebnými nástroji pro aplikaci, která je velmi snadná.


Technické parametry

Hlavní charakteristiky

3D sklo (kryje celý displej)ne
Pro značkuApple
Tloušťka skla0.33 mm
Oleofobní vrstvane

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi