ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry Bold 9900
Prodej skončil!

ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry Bold 9900

ID 754
Speciální ochranná folie ZAGG Screen Protector je vyrobená na míru pro BlackBerry Bold 9900 a zaručuje tu nejlepší možnou ochranu před poškrábáním displeje a těla telefonu. Balení obsahuje celkem 2 fólie - jednu na displej a jednu na záda přístroje. V balení se dále nachází Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: ZAGG, EAN: 843404077953, Model: BLKBRY9900LE

ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry Bold 9900


Speciální ochranná folie ZAGG Screen Protector je vyrobená na míru pro BlackBerry Bold 9900 a zaručuje tu nejlepší možnou ochranu před poškrábáním displeje a těla telefonu.

Balení obsahuje celkem 2 fólie - jednu na displej a jednu na záda přístroje. V balení se dále nachází všechny nástroje potřebné pro instalaci fólie.

Folie je vyrobena ze speciálního materiálu, vzniklého díky moderním technologickým postupům na molekulové bázi - tzv. nano-technologie. Díky tomu folie disponuje neobyčejně vsokou odolností a pružností - téměř jakákoli deformace se během cca 20 hodin zcela vyhladí a folie je opět jako nová.

Jedná se skutečně o téměř nezničitelnou ochranu vašeho zařízení. A pokud se chcete podívat již nyní - www.youtube.com/watch?v=LDQzCPx_g0c


Kompatibilní příslušenství pro

Manuály a jiné dokumenty

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi