ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry PlayBook
Prodej skončil!

ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry PlayBook

ID 752
Speciální ochranná folie ZAGG Screen Protector je vyrobená na míru pro tablet BlackBerry PlayBook a zaručuje tu nejlepší možnou ochranu před poškrábáním displeje a těla tabletu. Balení obsahuje celkem 2 fólie - jednu na displej a jednu na záda přístroje. V balení se dále Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: ZAGG, EAN: 843404073627, Model: BLKBRYPLAYLE

ZAGG Invisible Shield pro BlackBerry PlayBook


Speciální ochranná folie ZAGG Screen Protector je vyrobená na míru pro tablet BlackBerry PlayBook a zaručuje tu nejlepší možnou ochranu před poškrábáním displeje a těla tabletu.

Balení obsahuje celkem 2 fólie - jednu na displej a jednu na záda přístroje. V balení se dále nachází všechny nástroje potřebné pro instalaci fólie.

Folie je vyrobena ze speciálního materiálu, vzniklého díky moderním technologickým postupům na molekulové bázi - tzv. nano-technologie. Díky tomu folie disponuje neobyčejně vsokou odolností a pružností - téměř jakákoli deformace se během cca 20 hodin zcela vyhladí a folie je opět jako nová.

Jedná se skutečně o téměř nezničitelnou ochranu vašeho zařízení. A pokud se chcete podívat již nyní - www.youtube.com/watch?v=LDQzCPx_g0c


Kompatibilní příslušenství pro

Manuály a jiné dokumenty

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi