DOČASNĚ DO ODVOLÁNÍ ZKRACUJEME OTEVÍRACÍ DOBU PRODEJNY A TO KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN OD 10:00 DO 17:00

Kingston DataTraveler microDuo 16 GB, microUSB (USB 3.0)

ID 2308
MicroDuo byl navržen jako flashdisk splňující kritéria na to, aby se stal vítaným rozšířením úložného prostoru telefonu či tabletu. Flashdisk je opatřen jak standardním USB konektorem, tak i microUSB. Díky tomu ho lze připojit bez redukce k mobilním zařízením i k PC. Chci vědět více
Na objednání
Doprava zdarma

340 Kč
280,99 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Kingston, EAN: 740617230734, Model: DTDUO3/16GB

Telefonům rozumíme

Testujeme a vybíráme to nejlepší.

Vyzkoušejte

A do 30 dnů třeba vraťte.

Doprava zdarma

Od 1 Kč, prostě na cokoliv.

Kingston DataTraveler microDuo 16 GB, microUSB (USB 3.0)

340 Kč
Na objednání
Kingston DataTraveler microDuo 16 GB, microUSB (USB 3.0)

MicroDuo byl navržen jako flashdisk splňující kritéria na to, aby se stal vítaným rozšířením úložného prostoru telefonu či tabletu. Flashdisk je opatřen jak standardním USB konektorem, tak i microUSB. Díky tomu ho lze připojit bez redukce nejen ke zmíněným tabletům a telefonům, ale i k notebooku, televizi či do autorádia, kde přehrajete oblíbenou hudbu. MicroDuo je zkrátka univerzálně použitelný.

Pokud vám tedy paměťová karta kapacitně nestačí, flashdisk se této úlohy rád ujme. Ideální bude pro ukládání velkých souborů jako jsou videa, na jejichž uložení je škoda zabírat interní paměť a kartu, neboť je lze lépe využít pro fotografie, hudbu a hromadu aplikací. Také sdílení a kopírování souborů mezi zařízeními je jednodušší než pomocí on-line služeb, propojování kabelem či přendávání karty do PC.

Kingston DataTraveler MicroDuo je kompatiblní se všemi modely s podporou funkge USB-OTG a disponuje rychlým rozhraním USB 3.0.

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi