Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá
Prodej skončil!
Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá

Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá

ID 1255
Originální kryt BlackBerry Flex Shell je ideálním doplňkem pro váš telefon. Pouzdro je vyrobené na míru pro BlackBerry Leap a tudíž perfektně sedí. Zároveň umožňuje přístup ke všem konektorům a tlačítkům telefonu. Unikátní funkcí tohoto pouzdra je zabudovaný stojánek, Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: BlackBerry®, EAN: 802975859832, Model: ACC-60114-002

Originální kryt BlackBerry Flex Shell pro BlackBerry Leap, Modrá


Originální kryt BlackBerry Flex Shell je ideálním doplňkem pro váš telefon. Pouzdro je vyrobené na míru pro BlackBerry Leap a tudíž perfektně sedí. Zároveň umožňuje přístup ke všem konektorům a tlačítkům telefonu.

Unikátní funkcí tohoto pouzdra je zabudovaný stojánek, který vám umožní postavit si BlackBerry Passport do svislé polohy a tak pohodlně sledovat video, provádět videokonference a podobně.

Pouzdro je vyrobené z odolného, tvrdého a pevného plastu a zajišťuje telefonu základní ochranu proti nárazům a poškrábání. Balení obsahuje ochrannou folii na displej.


Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Barvamodré
Pro značkuBlackBerry
Funkce stojánkuano

Kompatibilní příslušenství pro

BlackBerry®

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi