Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá
Prodej skončil!
Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá

Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá

ID 1247
Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell je ideálním doplňkem pro váš telefon. Pouzdro je vyrobené na míru pro BlackBerry Passport a tudíž perfektně sedí. Zároveň umožňuje přístup ke všem konektorům a tlačítkům telefonu. Unikátní funkcí tohoto pouzdra je zabudovaný Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: BlackBerry®, EAN: 802975859870, Model: ACC-60721-001

Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell pro BlackBerry Passport, Černá


Originální kryt BlackBerry Leather Flex Shell je ideálním doplňkem pro váš telefon. Pouzdro je vyrobené na míru pro BlackBerry Passport a tudíž perfektně sedí. Zároveň umožňuje přístup ke všem konektorům a tlačítkům telefonu.

Unikátní funkcí tohoto pouzdra je zabudovaný stojánek, který vám umožní postavit si BlackBerry Passport do svislé polohy a tak pohodlně sledovat video, provádět videokonference a podobně.

Pouzdro je vyrobené z odolného, tvrdého a pevného plastu a zajišťuje telefonu základní ochranu proti nárazům a poškrábání. Záda pouzdra jsou potažena pravou kůží, která činí pouzdro velmi příjemný na dotyk.

  • NENÍ KOMPATIBILNÍ S BLACKBERRY PASSPORT SILVER EDITION!

Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Barvačerné
Pro značkuBlackBerry

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi