Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá
Prodej skončil!
Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá

Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá

ID 1065
Rozlučte se s nepohodlnými dráty a jděte s dobou. Díky novému bezdrátovému Bluetooth headsetu Jabra HALO2 si budete moci vychutnat vaši oblíbenou hudbu pohodlně a stylově. Designově povedený Bluetooth headset Jabra HALO2 nabídne velice kvalitní zvukové podání díky technologiím Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Jabra, EAN: 5707055027260, Model: HALO2 WHI

Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2, Bílá


Rozlučte se s nepohodlnými dráty a jděte s dobou. Díky novému bezdrátovému Bluetooth headsetu Jabra HALO2 si budete moci vychutnat vaši oblíbenou hudbu pohodlně a stylově. Designově povedený Bluetooth headset Jabra HALO2 nabídne velice kvalitní zvukové podání díky technologiím AM3D Virtual Surround Sound 2.0 & Power Bass.

Jabra HALO2 však perfektně zvládá také roli handsfree, kdy díky duálním mikrofonům nabízí citlivé snímání zvuku s odfiltrováním okolního hluku. Jabra HALO2 je kompatibilní se všemi Bluetooth zařízeními jako jsou mobilní telefony, smartphony, tablety nebo mp3 přehrávače a pokud Váš přístroj nedisponuje Bluetooth, můžete sluchátka připojit kabelem se standardním 3,5mm jack konektorem.

Přímo na headsetu Jabra HALO2 můžete ovládat jak hovory tak přehrávání hudby včetně zesilování hlasitosti nebo skoku na další skladbu, nemusíte tak Váš telefon apod. vůbec brát do ruky. Výkonný akumulátor zajistí až 13 dní v pohotovostním režimu nebo až 8 hodin hudby nebo hovoru.

  • Technologie Bluetooth 3.0
  • Ovládání hovorů a hudebního přehrávače pomocí panelu na headsetu
  • Možnost spárování až 2 zařízení
  • Kvalitní zvukový výstup díky technologiím AM3D Virtual Surround Sound 2.0 & Power Bass
  • Duální mikrofony pro citilvé snímání zvuku s odfiltrováním okolního hluku

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi