Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2
Prodej skončil!
Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2 Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2 Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2

Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2

ID 893
Rozlučte se s nepohodlnými dráty a jděte s dobou. Díky novému bezdrátovému Bluetooth headsetu Jabra HALO2 si budete moci vychutnat vaši oblíbenou hudbu pohodlně a stylově. Designově povedený Bluetooth headset Jabra HALO2 nabídne velice kvalitní zvukové podání díky technologiím Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Jabra, EAN: 5707055021206, Model: HALO2

Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2


Rozlučte se s nepohodlnými dráty a jděte s dobou. Díky novému bezdrátovému Bluetooth headsetu Jabra HALO2 si budete moci vychutnat vaši oblíbenou hudbu pohodlně a stylově. Designově povedený Bluetooth headset Jabra HALO2 nabídne velice kvalitní zvukové podání díky technologiím AM3D Virtual Surround Sound 2.0 & Power Bass.

Jabra HALO2 však perfektně zvládá také roli handsfree, kdy díky duálním mikrofonům nabízí citlivé snímání zvuku s odfiltrováním okolního hluku. Jabra HALO2 je kompatibilní se všemi Bluetooth zařízeními jako jsou mobilní telefony, smartphony, tablety nebo mp3 přehrávače a pokud Váš přístroj nedisponuje Bluetooth, můžete sluchátka připojit kabelem se standardním 3,5mm jack konektorem.

Přímo na headsetu Jabra HALO2 můžete ovládat jak hovory tak přehrávání hudby včetně zesilování hlasitosti nebo skoku na další skladbu, nemusíte tak Váš telefon apod. vůbec brát do ruky. Výkonný akumulátor zajistí až 13 dní v pohotovostním režimu nebo až 8 hodin hudby nebo hovoru.

 • Technologie Bluetooth 3.0
 • Ovládání hovorů a hudebního přehrávače pomocí panelu na headsetu
 • Možnost spárování až 2 zařízení
 • Kvalitní zvukový výstup díky technologiím AM3D Virtual Surround Sound 2.0 & Power Bass
 • Duální mikrofony pro citilvé snímání zvuku s odfiltrováním okolního hluku

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář
 • Dotaz
  Jiří Mareček2013-04-22 12:50:21
  Dobrý den, jsou prosim bezdratova sluchatka Bluetooth Headset Jabra Halo2 kompaktibilni i s telefonem Sony Xperia Go?
  diky moc za info
  Marecek
 • Re: Dotaz
  Administrator2013-04-22 13:21:59
  Dobrý den,s největší pravděpodobností ano, je kompatibilní s jakýmkoli zařízením podporujícím Bluetooth profil A2DP a handsfree.
 • Vymazání spárovaných přístrojů
  Petr Čihula2013-04-01 13:21:30
  Koupil jsem si Bezdrátový Bluetooth Headset Jabra HALO2 a jsem s ním velmi spokojen. Mám jeden problém: v návodu se píše, že lze spárovat pouze se dvěma přístroji. Poku chci změnu, jak lze spárování s některým s přístrojů zrušit, abych si mohl spárovat (připojit) jiný. Díky za odpověď.
  Čihula
 • Re: Vymazání spárovaných přístrojů
  Administrator2013-04-02 09:31:25
  Dobrý den,pokud chcete spárovat další zařízení, je potřeba znovu zapnout párovací režim. To provedete podle postupu v manuálu.

Pomozte ostatním při výběru

Přidejte vlastní recenzi