Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505, Zelená
Prodej skončil!
Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505, Zelená

Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505, Zelená

ID 1099
Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505 je jedním z nejpovedenějších bezdrátových headsetů na trhu. Zbavte se již navždy otravných drátů a kabelů a uživejte si volnost bezdrátového poslechu hudby a ovládání hovorů! Headset Nokia BH-505 je díky své konstrukci a nízké Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: Nokia, EAN: 6438158327221, Model: BH-505 Green

Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505, Zelená


Bezdrátový Bluetooth Headset Nokia BH-505 je jedním z nejpovedenějších bezdrátových headsetů na trhu. Zbavte se již navždy otravných drátů a kabelů a uživejte si volnost bezdrátového poslechu hudby a ovládání hovorů!

Headset Nokia BH-505 je díky své konstrukci a nízké hmotnosti pouých 36 gramů velice pohodlný i na delší nošení. Vy si tak budete moci naplno vychutnat například poslech hudby z vašeho mobilního telefonu nebo hudebního přehrávače pomocí přes Bluetooth v dechberoucí kvalitě, kterou byste u tak drobného headsetu rozhodně nikdy netipovali.

Headset najde své uplatnění také pokud často telefonujete. Nabízí integrovené mikrofony s vysokou citlivostí a filtrací okolního hluku a vy tak můžete pohodlně telefonovat až 12 hodin v kuse, aniž byste telefon museli dát k uchu nebo jej vůbec brát do ruky.

Ovládání funkcí hovoru a hudebního přehrávače vám totiž umožňuje již samotný headset a to sice díky tlačítkům na něm umístěných. Najdete zde tlačítko pro ovládání hovoru, druhé tlačítko pro ovládání hudebního přehrávače a dvojici kolébkových kláves pro ovládání hlasitosti a přepínaní mezi skladbami.

Ačkoliv headset Nokia BH-505 váží pouhých 36 gramů, jeho výdrž je opravdu skvělá. Vydrží přes dva týdny v pohotovostním režimu, až 10 hodin poslouchání hudby nebo 12 hodin hovoru.

Obsah prodejního balení

  • Stereofonní Bluetooth headset Nokia BH-505
  • Gumové koncovky do uší („pecky“ velikostí S, M, L a „špunty“ velikostí S, M, L)
  • Kompaktní nabíječka Nokia AC-3
  • Uživatelská příručka

Rozměry: 125 x 137 x 58,5 mm
Hmotnost: 36 g

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi