Stylový retro handset, 3,5mm jack konektor, Černá
Prodej skončil!
Stylový retro handset, 3,5mm jack konektor, Černá Stylový retro handset, 3,5mm jack konektor, Černá

Stylový retro handset, 3,5mm jack konektor, Černá

ID 957
Se stylovým retro handsetem můžete nejen pohodlně vyřizovat veškeré své hovory, ale zároveň můžete zavzpomínat na staré dobré časy kdy doba nebyla uspěchaná a Justin Bieber bylo cizí slovo. Retro handset můžete jednoduše připojit k vašemu přístroji pomocí 3,5mm jack Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: ostatní (OEM), EAN: 4250774930966

Stylový retro handset, 3,5mm jack konektor, Černá


Se stylovým retro handsetem můžete nejen pohodlně vyřizovat veškeré své hovory, ale zároveň můžete zavzpomínat na staré dobré časy kdy doba nebyla uspěchaná a Justin Bieber bylo cizí slovo.

Retro handset můžete jednoduše připojit k vašemu přístroji pomocí 3,5mm jack konektoru. Dlouhý přívodní kabel následně umožňuje pohodlnou práci s vaším telefonem i během hovoru. Funkční tlačítko na samotném handsetu navíc dokáže zvednout, položit nebo ztlumit hovor, a tak můžete váš telefon klidně nechat ležet v tašce a podobně.

Sluchátko je možné připojit k jakémukoli zařízení s 3,5mm jack konektorem, takže i z vašeho tabletu můžete jednoduše udělat telefon ve spojení s aplikací Skype nebo klasickým VoIP. Stylový retro handset je vybaven kvalitním reproduktorem a velmi citlivým mikrofonem, vaše hovory tak budou vždy perfektně čisté.

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi