OD 26.10.2020 JE PRODEJNA CELKOM.cz NA NOVÉ ADRESE! NOVÁ PRODEJNA SE BUDE NACHÁZET NAPROTI PŘES ULICI OD PŮVODNÍ PRODEJNY A TO NA ADRESE KRKONOŠSKÁ 8, VCHOD Z ULICE ČERCHOVSKÁ!
CZ distribuce
StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá
Prodej skončil!
StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá

StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá

ID 2728
Dokovací stanice StilGut pro telefony s konektorem USB-C jsou perfektní příslušenství tohoto typu. Elegantním způsobem lze vyřešit snadné a rychlé nabíjení vašeho telefonu. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: StilGut®, EAN: 4260272068504, Model: SGTypcOvalBK

StilGut® Dokovací stanice AirDock Oval s konektorem USB-C, Černá


Dokovací stanice StilGut pro telefony s konektorem USB-C jsou perfektní příslušenství tohoto typu. Elegantním způsobem lze vyřešit snadné a rychlé nabíjení vašeho telefonu. Je vyrobena z kvalitního hliníku s minimalistickým designem, který je perfektně zpracovaný.

Dokovací stanice je výborným doplňkem například do kanceláře na stůl, kam si odložíte telefon a automaticky jej nabíjíte nebo na noční stolek vedle postele. Dokovací stanice od společnosti StilGut navíc může tvořit elegantní doplňěk nábytku díky jejím jednoduchým tvarům a matné barvě.

Vlastnosti:

 • komfortní nabíjení vašeho telefonu elegantně a stylově
 • kompatibilní se všemi telefony s konektorem USB-C
 • možnost nabíjení telefonu i v pouzdře nebo krytu
 • protiskluzový spodní povrch pomáhající dokovací stanici udržet se na jednom místě
 • vyrobená z nejkvalitnějšího hliníku, rovné přímé tvary a elegantní barvy

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář
 • Keyone
  Martin2018-03-07 13:28:07
  Dobrý den,
  uvažuji o koupi dokovací stanice pro bb keyone (originál jsem nenašel) a chci se jenom zeptat, zda nehrozí u této dok časem narušení konektoru v telefonu, protože na něm stojí celá váha telefonu bez jakéhokoli zapření.
  Díky za odpověď :)
 • Re: Keyone
  Administrator2018-03-07 13:44:52
  Dobrý den, samozřejmě je nutné s dokovací stanicí manipulovat opatrně, ale jinak by konektoru telefonu neměla nijak uškodit. Je zkrátka jen potřeba myslet na to, že do telefonu nesmíte například narazit, když bude ve stanici. Případně se můžete podívat také na levnější variantu https://www.celkom.cz/nabijecky-a-doky-dokovaci-stanice/univerzalni-dokovaci-stanice-4smarts-voltdock-konektorem-usb-seda-p-2782.html.

Pomozte ostatním při výběru

Přidejte vlastní recenzi