StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá
Prodej skončil!
StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá

StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá

ID 3469
Chytré telefony jsou čím dál větší, což vede k tomu, že je stále složitější je ovládat jednou rukou. Při manipulaci s velkými a zároveň tenkými telefony se pak může také snadno stát, že vám vypadnou z ruky. Tento problém chce vyřešit firma StilGut se svým speciálním koženým poutkem Finger Holder. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: StilGut®, EAN: 4260272074710, Model: HSPODMQSBK

Vyberte si z novějších produktů


StilGut® kožené poutko Finger Holder Mini pro smartphone, Černá


Chytré telefony jsou čím dál větší, což vede k tomu, že je stále složitější je ovládat jednou rukou. Při manipulaci s velkými a zároveň tenkými telefony se pak může také snadno stát, že vám vypadnou z ruky. Právě tento problém chce vyřešit německá firma StilGut se svým speciálním koženým poutkem Finger Holder.
 
Jedná se o kožené poutko s gumovým páskem, které snadno nalepíte na záda telefonu, a při manipulací s telefonem jej skutečně oceníte. Do poutka totiž pohodlně zasunete prsty a telefon tak uchopíte mnohem bezpečněji. Díky kompaktním rozměrům navíc poutko nijak nepřekáží běžnému ovládání nebo zasouvání telefonu do kapsy.
 
Kožené poutko je hezky designově vyvedené a dostupné je hned v několika barevných variantách. Produkt je vyroben z kvalitní kůže s typickou německou precizností.
 
Rozměry: 8,1 x 3,2 x 0,4 cm

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi