StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa
Prodej skončil!
StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa

StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa

1 ID 2297
Chytré telefony jsou čím dál větší, což vede k tomu, že je stále složitější je ovládat jednou rukou. Při manipulaci s velkými a zároveň tenkými telefony se pak může také snadno stát, že vám vypadnou z ruky. Tento problém chce vyřešit firma StilGut se svým speciálním koženým poutkem Finger Holder. Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: StilGut®, EAN: 4260272066883, Model: HSPODMQBKPG

Vyberte si z novějších produktů


StilGut® kožené poutko Finger Holder pro smartphone, Černá/Nappa


Chytré telefony jsou čím dál větší, což vede k tomu, že je stále složitější je ovládat jednou rukou. Při manipulaci s velkými a zároveň tenkými telefony se pak může také snadno stát, že vám vypadnou z ruky. Právě tento problém chce vyřešit německá firma StilGut se svým speciálním koženým poutkem Finger Holder.
 
 
Jedná se o kožené poutko s gumovým páskem, které snadno nalepíte na záda telefonu, a při manipulací s telefonem jej skutečně oceníte. Do poutka totiž pohodlně zasunete prsty a telefon tak uchopíte mnohem bezpečněji. Díky kompaktním rozměrům navíc poutko nijak nepřekáží běžnému ovládání nebo zasouvání telefonu do kapsy.
 
Kožené poutko je hezky designově vyvedené a dostupné je hned v několika barevných variantách. Produkt je vyroben z kvalitní kůže s typickou německou precizností.
 
Rozměry: 10 x 3,5 x 0,5 cm

Technické parametry

Hlavní charakteristiky

Materiálkožené
Pro značkuLG

Kompatibilní příslušenství pro

Apple
BlackBerry®
Google
HONOR
HTC
Huawei
LG
Nokia
Samsung
Sony

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

    Pomozte ostatním při výběru

    Přidejte vlastní recenzi
    • Rasťo Prešov2018-02-05 12:02:14
      drží výborne, vyzerá pekne a pevne verím a dúfam, že gumička sa časom neroztiahne :-)