Ochranné tvrzené sklo 3mk HardGlass pro Huawei P9 Lite (2016) (1 ks)
Prodej skončil!

Ochranné tvrzené sklo 3mk HardGlass pro Huawei P9 Lite (2016) (1 ks)

ID 2478
Ochranné tvrzené sklo 3mk HardGlass je temperováno při extrémní teplotě 420 °C, díky čemuž je odolnější než většina podobných skel na trhu! Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti prasknutí a samostatná vrstva Anti-Crash ještě více chrání displej zařízení před rozbitím. Tvrdost až 9H zajišťuje v Chci vědět více

Prodej skončil!

Produkt již není v naší nabídce.

Záruka: 24 měsíců, Výrobce: 3mk, EAN: 5901571170183, Model: 428148

Ochranné tvrzené sklo 3mk HardGlass pro Huawei P9 Lite (2016) (1 ks)


Ochranné tvrzené sklo 3mk HardGlass je temperováno při extrémní teplotě 420 °C, díky čemuž je odolnější než většina podobných skel na trhu! Vícevrstvá konstrukce zvyšuje ochranu proti prasknutí a samostatná vrstva Anti-Crash ještě více chrání displej zařízení před rozbitím. Tvrdost až 9H zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání.

Nejvyšší komfort je zajištěn díky použití zaoblených hran 2,5D a minimální tloušťce 0,3 mm. Díky lipofóbní vrstvě je HardGlass perfektně hladké, téměř cítíte, jako byste se dotýkali přímo displeje. Také usnadňuje odstraňování otisků prstů z povrchu displeje a jiných nečistot.

Nejrychlejší aplikace bez bublinek díky nelepivé látce Inviscid-Sil™ a samolepícím štítkům Fit-In™, které pomáhají přesně umístit HardGlass na displej.

 • Temperováno při teplotě 420 °C
 • Vysoká odolnost proti poškrábání 9H
 • Zvýšená odolnost proti prasknutí Anti-Crash
 • Tloušťka pouze 0,3 mm, zaoblené 2,5D hrany
 • Nijak neovlivňuje citlivost dotykového displeje
 • Speciální technologie Inviscid-Sil™ a Fit-In™ pro snadnou aplikaci
 • Lipofóbní vrstva pro maximální komfort při ovládání

Souprava obsahuje: HardGlass, Fit-In™ polohovací štítky, kartičku na rozetření bublin, Dust-Fix™ štítek a čistící hadřík.

 

UPOZORNĚNÍ: Jelikož je displej některých zařízení na svých okrajích zbroušený, tak sklo nemusí vždy zasahovat až do jeho krajů – vznikla by tam nevzhledná mezera, do které by se zachytával prach, sklo by se tam lámalo, odlepovalo od displeje atd. Proto sklo kryje maximální možnou část displeje, která je zcela rovná.

Toto je vlastnost prakticky všech dnešních tvrzených skel, jelikož většina dnešních smartphonů má takto zbroušené hrany displeje. Částečně to řeší tzv. 3D skla, která najdete zde https://www.celkom.cz/tvrzena-skla-folie-skla-c-74_98.html.


Technické parametry

Hlavní charakteristiky

3D sklo (kryje celý displej)ne
Pro značkuHuawei
Oleofobní vrstvane

Kompatibilní příslušenství pro

Přidejte svůj vlastní komentář

Napsat komentář

  Pomozte ostatním při výběru

  Přidejte vlastní recenzi